II ETAP WYPRZEDAŻY! | WSZYSTKO OD -50% DO -60%

Bluzy


Filtry


12 24 48


Bluzy plus size

Jeśli chodzi o rozmiary plus size, zdarza się, że uchodzą one za kłopotliwe przez kobiety, które je noszą. Niestety nie wszystkie domy modowe oraz sieciówki decydują się na to, aby wprowadzać je do swojego asortymentu. Stanowi to problem dla kobiet, które chciałyby móc kupić ubrania w znanych sklepach, jednak niestety nie mają takiej możliwości ze względu na brak produkcji ubrań w ich rozmiarach. Coraz częściej można zauważyć, że projektanci podejmują się tego zadania i zaczynają tworzyć ubrania również w rozmiarach plus size, co jest ogromnym udogodnieniem. Jednym z ulubionych elementów garderoby – zarówno dla pań, jak i dla panów – są bluzy. Nic dziwnego, są one kojarzone przede wszystkim z ogromnym komfortem, wobec czego każda z nas ma jakąś w swojej szafie. Jak dobierać powinny je panie o rozmiarze plus size?

Komfort przede wszystkim

Jeśli chodzi o bluzy ich najważniejszymi cechami są wygoda, funkcjonalność. Sprawdzają się idealnie na szybkie wyjścia na miasto, na uczelnię czy po prostu do siedzenia w domu i oglądania filmów. Jedno jest pewne, jeśli zależy Ci na tym, aby czuć się komfortowo, postaw na bluzę. Chcesz wybrać się na spacer z przyjaciółką? Lubisz prowadzić sportowy tryb życia, spacerować czy wybierać się na poranne bieganie? A może po prostu lubisz wygodę przy każdej okazji? Bluza sprawdzi się perfekcyjnie w każdym z tych przypadków. Obecnie rynki oferują naprawdę ogromny wybór bluz. Możesz znaleźć krótkie, oversize, puchate na zimę, cienkie na wiosnę, bluzy z kapturem, bluzy bez kaptura, mnóstwo wzorów i kolorów w każdej sieciówce oraz najznakomitszych domach modowych. Jeśli stawiasz na komfort, postaw na bluzę.

Niekonwencjonalne pomysły na bluzy

Kiedyś bluzy kojarzone były przede wszystkim ze sportowym trybem życia, dobierało się je w głównej mierze do jeansów, dresów. Teraz jednak wygląda to nieco inaczej, bluzy nosi się tak naprawdę do wszystkiego. Chcesz założyć bluzę ze spódnicą? Śmiało to zrób! Możesz uzyskać naprawdę ciekawy efekt. Obecnie jednym z często wykorzystywanych trendów jest zakładanie bluz do bardziej eleganckich spodni, przykładowo cygaretek, spodni garniturowych czy eleganckich spodni, które swoim krojem przypominają dzwony. Noszą je tak wszystkie miłośniczki mody oraz najpopularniejsze celebrytki, których styl jest ikoniczny. Jedno jest pewne, zdecydowanie powinnaś zobaczyć bluzy w innym świetle, w którym do tej pory ich nie widziałaś!

Bluzy u kobiet plus size

Dobór odpowiedniej bluzy dla pani o rozmiarze plus size jest dosyć łatwy. Przede wszystkim powinny one dobierać jednolite wzory, tutaj wysyp kwiatuszków czy kropek może być szczególnie niepożądany. Najlepiej sprawdzają się stonowane kolory, czerń czy granat, jednak nie jest to warunek konieczny. Dla pań plus size, które mają typową figurę jabłka najlepszym rozwiązaniem będą bluzy oversize, mogą one wyglądać naprawdę fantastycznie. Przy dobieraniu bluz dla pań plus size istnieje spora dowolność, która sprawia, że ten element garderoby jest przez nie bardzo chętnie wybierany, zresztą w pełni słusznie!


Najczęściej szukane