Legginsy


Filtry


12 24 48


LEGGINSY DAMSKIE

Jeden z największych hitów lat 80. ubiegłego wieku powraca do łask! Damskie legginsy, bo to właśnie o nich mowa, cieszą się rosnącą już od jakiegoś czasu popularnością. Trudno się temu jednak dziwić, ponieważ doskonale sprawdzają się jako część codziennego stroju, w szczególności, jeśli planujemy odpoczynek lub wręcz przeciwnie – dużą dawkę aktywności fizycznej w każdej postaci. Jest to bowiem ubranie, które w zależności od wybranego modelu, może pełnić, wydawałoby się zupełnie wykluczające się funkcje. Jednak, jak udowadniają nam wszystkim legginsy damskie, jest to możliwe! Tym samym stały się one tak zwany must-havem w szafie każdej kobiety, po który sięga się równie często, co chętnie. Jednak, żeby spełniały one swoją funkcją, a tym samym wszystkie pokładane w nich oczekiwania, należy nie tylko rozsądnie je dobierać. Równie istotne jest zapamiętanie kilku prostych zasad, dzięki którym unikniesz każdego modowego faux-pas. W końcu damskie legginsy nie są całkowity odpowiednikiem spodni, dlatego nie należy traktować oraz stylizować ich w dokładnie taki sam sposób.

ODPOCZYNEK W DOMU LUB NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Każda z nas zasługuje na odpoczynek. W końcu jest on niezbędny do zregenerowania sił i naładowania baterii, co z kolei jest jednym z najważniejszych warunków efektywnej pracy czy nauki. Dlatego właśnie, żeby móc sprawnie oraz skutecznie realizować wszystkie swoje obowiązki, należy codziennie poświęcić chociaż kilkanaście minut samej sobie i nie umniejszać relaksowi jego znaczącej roli. Niestety zazwyczaj mamy na to naprawdę niewiele czasu, więc należy wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób. W tym właśnie mogą pomóc damskie legginsy, które ze względu na swoją charakterystykę idealnie sprawdzą się zarówno podczas spaceru, jak i w trakcie leżenia na kanapie i oglądania seriali. Największą ze wszystkich ich zalet jest wygoda oraz nieograniczanie wykonywanych ruchów, a przecież w trakcie odpoczynku właśnie tego oczekujemy. Jednocześnie przy tak dużym komforcie, którego możemy się spodziewać przy każdym nałożeniu damskich legginsów, nie musimy rezygnować z estetycznego, a wręcz stylowego wyglądu. Żeby tak jednak było, należy wybrać nie tylko kolor oraz wzór, którym są pokryte, ale również materiał. Jednym z najmodniejszych obecnie rozwiązań jest welur, który ze względu na swoją specyfikę delikatnie błyszczy i dodaje ubraniom klasy. Warto zatem postawić przy tym na neutralny kolor, chociażby jasny beż lub subtelny motyw.

NA CZAS AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

Bardzo często i nie bez powodu powtarza się, że sport to zdrowie. Niezwykle ważne jest, żeby regularnie podejmować aktywność fizyczną, bo to właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie utrzymywać cały swój organizm w wysokiej kondycji, a także zapewnić mu odpowiednie warunki do prawidłowego funkcjonowania. Jednak również i w tym przypadku, żeby zapewnić sobie komfort w trakcie wykonywanych po kolei ćwiczeń, wymagany jest przeznaczony do nich strój. Jedną z jego części są damskie legginsy, jednak o odmiennych cechach niż te dedykowane codziennemu noszeniu. Powinny być to legginsy sportowe, wykonane z elastycznego i przyjemnego w dotyku materiału, który nie będzie przeszkadzał nawet podczas najbardziej intensywnego treningu. W jego trakcie bardzo często skaczemy, wykonujemy dynamiczne ruchy czy duże kroki, dlatego należy wybierać takie damskie legginsy sportowe, które mają na samej górze wszytą gumkę zapobiegającą zsuwaniu się. O czym jeszcze należy pamiętać? Jeśli chodzisz na siłownię czy zajęcia fitness, przed którymi swoje rzeczy chowasz w szafce, zwróć uwagę na niewielką kieszonkę, do której będziesz mogła schować kluczyk bez obawy jego zgubienia. Jednak, jak udowadniają supermodelki, legginsów sportowych nie trzeba zostawiać w torbie na trening. Sprawdzą się one również na co dzień w połączeniu z t-shirtami, bluzami z kapturem oraz sneakersami, co tworzy zestaw idealny na podróż czy zwiedzanie nowego miasta. 

O TYM PAMIĘTAJ NAKŁADAJĄC DAMSKIE LEGGINSY

Wciąż są kobiety, które w obawie przez zaliczeniem modowej wpadki, całkowicie rezygnują z noszenia damskich legginsów. Jednak, wbrew temu, co może wydawać się na pierwszy rzut oka, nie są one wymagające w stylizacji. Należy jednak wiedzieć, co dobrze z nimi wygląda, a czego z kolei należy całkowicie unikać. Zasady te są naprawdę proste, jednak dzięki wprowadzeniu ich w życie, będziesz nosić damskie legginsy z jeszcze większą niż dotąd przyjemnością. Kluczowy jest w tym przypadku odpowiedni wybór rozmiaru, w końcu całkowicie przylegają one do ciała. Z tego powodu nie warto wybierać mniejszych niż zazwyczaj rozmiarów. Wówczas nie tylko będą wyglądać nieestetycznie, ale dodatkowo będą zsuwać się przy każdym bardziej dynamicznym ruchu. Mając na uwadze ich charakterystykę, należy zadbać również o przemyślany dobór bielizny. Najlepszy rozwiązaniem są bezszwowe modele, które nie będą się odznaczać. Jeśli masz problemy z włączeniem damskich legginsów do swojej szafy, wybieraj takie z bluzą do kompletu. Dzięki temu unikniesz problemów związanych z ich stylizacją, a jednocześnie zyskasz zestawy, które szybko narzucisz na siebie, wychodząc do sklepu czy na spacer z psem. Możesz również samodzielnie poszukiwać coraz to nowszych rozwiązań, a szybko okaże się, że tworzenie ciekawych strojów z damskimi legginsami w roli głównej nie musi być skomplikowane.


Najczęściej szukane