Odstąpienie od umowy


Przy zakupach w sklepie internetowym emonnari.pl mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 21 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 21 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia (inna niż przewoźnik) weszła w posiadanie rzeczy. Jeżeli przedmiotem umowy jest wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, termin ten wygasa po upływie 21 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia (inna niż przewoźnik) weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy wykonać następujące kroki:

1) Klienci, którzy dokonali zakupu bez rejestracji:

• Otworzyć maila z potwierdzeniem odbioru zamówienia
• Kliknąć w odnośnik do strony zawierającej elektroniczny formularz zwrotu :
        https://emonnari.pl/zglos-zwrot.html
• Wprowadzić numer zamówienia oraz adres e-mail podany przy składaniu zamówienia
• Zostaną Państwo przekierowani na stronę elektronicznego formularza zwrotu, gdzie należy wybrać zwracane produkty i uzupełnić niezbędne dane zgodnie z instrukcjami na ekranie

2) Klienci, którzy dokonali zakupu po zalogowaniu na Konto Klienta:

• Zalogować się na Konto Klienta na stronie https://emonnari.pl/login.html
• W historii zakupów wybrać numer zamówienia
• W szczegółach zamówienia wybrać „formularz zwrotu/reklamacji online”

3. Pobrać formularz zwrotu, wydrukować i załączyć do przesyłki ze zwracanym towarem.
4. Przesyłkę należy wysłać na adres:

Sklep internetowy Monnari Trade S.A.
C.H. Uniwersal
Pl. Niepodległości 4
93-029 Łódź

Przesyłkę z wydrukowanym formularzem zwrotu można również przekazać do dowolnego salonu Monnari, który bezpłatnie odeśle Państwa zwrot do sklepu internetowego Monnari.

5. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy lub do chwili dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji. Zwrot płatności nie wiąże się z powstaniem dla Państwa dodatkowych kosztów. Odpowiadają Państwo wyłącznie za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Proszę odesłać lub przekazać do dowolnego salonu Monnari zwracaną rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin odstąpienia od umowy jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Koszty dostarczenia zwracanego towaru ponosi klient.

W razie problemów z dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta wysyłając email: esklep@monnari.com.pl

 

 

Najczęściej szukane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Rozumiem