Odstąpienie od umowy | Artysta | Emonnari

Odstąpienie od umowy


Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 21 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 21 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia (inna niż przewoźnik) weszła w posiadanie rzeczy. Jeżeli przedmiotem umowy jest wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, termin ten wygasa po upływie 21 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia (inna niż przewoźnik) weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo wykonać następujące kroki:

1. Otworzyć maila z potwierdzeniem odbioru Państwa zamówienia

2. Kliknąć w odnośnik do strony zawierającej elektroniczny formularz zwrotu

3. Wprowadzić numer zamówienia oraz adres e-mail wykorzystany przy składaniu zamówienia

4. Zostaną Państwo przekierowani na stronę elektronicznego formularza zwrotu, gdzie należy wybrać zwracane produkty i uzupełnić niezbędne dane zgodnie z instrukcjami na ekranie

5. Pobrać formularz zwrotu (PDF)

6. Wydrukować formularz zwrotu i załączyć go do przesyłki ze zwracanym towarem

7. Przesyłkę należy wysłać na adres:

Sklep internetowy Monnari Trade S.A.
C.H. Uniwersal
Pl. Niepodległości 4
93-029 Łódź

Przesyłkę z wydrukowanym formularzem zwrotu można również przekazać do dowolnego salonu Monnari, który bezpłatnie przekaże Państwa przesyłkę do sklepu internetowego Monnari.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.
Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy lub do chwili dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku zwrot płatności nie wiąże się z powstaniem dla Państwa dodatkowych kosztów.

Proszę odesłać lub przekazać nam zwracaną rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Najczęściej szukane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Rozumiem