Odstąpienie od umowy


Przy zakupach w sklepie internetowym emonnari.pl mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 21 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 21 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia (inna niż przewoźnik) weszła w posiadanie rzeczy. Jeżeli przedmiotem umowy jest wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, termin ten wygasa po upływie 21 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia (inna niż przewoźnik) weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo wykonać następujące kroki:

1. Otworzyć maila z potwierdzeniem odbioru Państwa zamówienia

2. Kliknąć w odnośnik do strony zawierającej elektroniczny formularz zwrotu

3. Wprowadzić numer zamówienia oraz adres e-mail wykorzystany przy składaniu zamówienia

4. Zostaną Państwo przekierowani na stronę elektronicznego formularza zwrotu, gdzie należy wybrać zwracane produkty i uzupełnić niezbędne dane zgodnie z instrukcjami na ekranie

5. Pobrać formularz zwrotu

6. Wydrukować formularz zwrotu i załączyć go do przesyłki ze zwracanym towarem

7. Przesyłkę należy wysłać na adres:

Sklep internetowy Monnari Trade S.A.
C.H. Uniwersal
Pl. Niepodległości 4
93-029 Łódź

Przesyłkę z wydrukowanym formularzem zwrotu można również przekazać do dowolnego salonu Monnari, który bezpłatnie przekaże Państwa przesyłkę do sklepu internetowego Monnari.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy lub do chwili dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji. Zwrot płatności nie wiąże się z powstaniem dla Państwa dodatkowych kosztów. Odpowiadają Państwo wyłącznie za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Proszę odesłać lub przekazać do dowolnego salonu Monnari zwracaną rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin odstąpienia od umowy jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Koszty dostarczenia zwracanego towaru ponosi klient.

W razie problemów z dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta wysyłając email: esklep@monnari.com.pl


Najczęściej szukane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Rozumiem