MIKOŁAJKOWA PROMOCJA - EXTRA 10% PRZY 2SZT MONNARI JZ23 Z KODEM XMAS |

TORBY NOBO

NOBO Bags & Accessories to polska marka, która projektuje wyjątkowe torby i akcesoria. Naszym priorytetem jest unikalność oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Tworzymy kolekcje z myślą o kobietach, które cenią design, wysoką jakość oraz szeroką i różnorodną kolekcję dodatków. Nasze produkty idealnie dopełniają stylizacje codzienne, sportowe oraz eleganckie. Lubimy nieszablonowe rozwiązania – sięgamy po ciekawe materiały oraz wyraziste akcenty. Mamy mnóstwo pomysłów i lubimy zaskakiwać.

NOBO to obecnie zróżnicowana marka o międzynarodowym zasięgu, posiadająca szeroką kolekcję akcesoriów wykonanych z wysokiej jakości skóry ekologicznej, w tym skóry pochodzącej z recyklingu oraz wielu innych materiałów. W naszej ofercie znajdziecie torby, plecaki, portfele, kosmetyczki, szkatułki na biżuterię.

Zapraszamy Cię do naszego świata NOBO!

 

Torebki Zbrojki

Flagowym produktem NOBO jest torebka listonoszka „Zbrojka 26”, której fason opatentowaliśmy w 2016 roku w całej Unii Europejskiej. Od tamtego momentu co sezon prezentujemy ją w nowej odsłonie. Do rodziny dołączyła cała gama nowych listonoszek, shopperki oraz plecaki. Zbrojkę rozpoznasz po charakterystycznej konstrukcji: wierzchnia część - zbroja jest wycięta laserowo natomiast w środku znajduje się zapinana na zamek kosmetyczka. Zapoznaj się z całą kolekcją unikatowych Zbrojek i wybierz idealną dla siebie.


Filtry


12 24 48Najczęściej szukane