II ETAP WYPRZEDAŻY! | WSZYSTKO OD -50% DO -60%

Swetry


Filtry


12 24 48


Swetry plus size

Rozmiary plus size często stanowią duży problem na ich użytkowniczek, dużo trudniej jest znaleźć większe ubrania, niż te w standardowych rozmiarach. Na całe szczęście projektanci coraz częściej zagłębiają się w ten temat i dodają do swoich kolekcji ubrania dla pań plus size. To samo tyczy się sieciówek, które są znacznie bardziej dostępne dla przeciętnego człowieka niż odzież prosto z domu mody. Zdarza się również, że trudniej o dobranie odpowiedniego ubrania dla pani puszystej, podkreślenie wszelkich atutów i ukrycie mankamentów nie jest takie proste, jak wydaje się być na pierwszy rzut oka. Wybranie odpowiedniego swetra plus size może stanowić nie lada wyzwanie dla każdej kobiety, wobec tego należy się kierować podstawowymi zasadami doboru ubrań do figury.

Odzież idealna na mroźne dni

Kiedy nadchodzą mroźne jesienne, bądź zimowe dni, pojawia się standardowy problem, dotyczący odzieży, który należałoby rozwiązać. Mowa tutaj oczywiście o wielu warstwach, które musimy na siebie nakładać, aby dostarczyć organizmowi jak najwięcej cennego ciepła. Znaczna część kobiet nie lubi ubierania się na cebulkę, jednak nie zawsze jest wyjście. Idealnym elementem garderoby, który znakomicie sprawdzi się na zimę czy jesień są swetry. Kojarzą się one zarówno z tak zwanymi „jesieniarami”, które uwielbiają popijać herbatkę, w otoczeniu ozdób halloweenowych, jak i z zimowymi wieczorami, spędzonymi na oglądaniu filmów świątecznych przy gorącej czekoladzie. Obie te opcje są fantastyczne, odpowiedni sweter zdecydowanie może je umilić, jego najważniejsze cechy to miękkość i ciepło!

Wybór odpowiedniego materiału

Może się wydawać, że wybranie odpowiedniego materiału na sweter nie powinno stanowić problemu, jednak nic bardziej mylnego! Istnieje ich na tyle wiele, że znalezienie idealnego jest nie lada zagwozdką. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wybranie materiałów naturalnych, mogą być one pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego. Jeśli chodzi o roślinne, najbardziej znanym jest oczywiście bawełna, sprawdzi się ona świetnie w mroźne dni, najlepiej, aby zawierała włókna elastyczne, dzięki temu można uniknąć niepożądanych odkształceń. Owcza wełna jest najtańszym włóknem, tym samym jest najmniej komfortowa w użytkowaniu, warto zainwestować w lepszy sweter, przykładowo kaszmirowy czy też wełna z merynosa, są one niezwykle komfortowe w użytkowaniu oraz przede wszystkim – co najważniejsze – ciepłe.

Dobór swetra do figury

Mogłoby się wydawać, że swetra nie trzeba dobierać wprost do figury, jest to jednak bardzo mylnym stwierdzeniem. Poprzez odpowiedni krój można podkreślić swoje atuty i ukryć mankamenty. Dla pań z rozmiarem plus size, które mają figurę klepsydry, świetnie sprawdzą się swetry taliowane, z estetycznie podkreślonym biustem. Kobiety o figurze jabłka – czyli te z większym brzuchem – zdecydowanie powinny postawić na swetry oversize. Dla pań o figurze gruszki fantastycznie sprawdzą się golfy. Odwrócony trójkąt powinien wybrać taki sweter, który optycznie zwęzi ramiona, najlepszy będzie taki z dekoltem w kształcie litery V. Litera ta również dobrze sprawdzi się u prostokątów, również w celu zwężenia ramion. Dobór swetra do figury wcale nie musi być taki trudny!


Najczęściej szukane