Bielizna


12 24 48
Zbyt wysoka cena
Zbyt niska cena


Bielizna damska

Nie powinno być najmniejszych wątpliwości co do tego, że bielizna damska jest niezbędnym elementem każdej kobiecej garderoby. Jednak, czy przywiązujemy do niej wystarczająco dużą uwagę? Każdego dnia dokładamy wielu starań do tego, żeby wyglądać stylowo i zgodnie z wymaganiami danej sytuacji. Do ubrań dobieramy liczne akcesoria, które dopełnią całość, nie zapominając przy tym o wygodnym obuwiu. Warto zatem zadbać również o bieliznę damską. Chociaż kryje się ona niejednokrotnie pod wieloma warstwami, to nieodpowiednio dobrana może zniszczyć praktycznie każdy, nawet najbardziej dopracowany strój. Wiedziały to już mieszkanki Starożytnego Egiptu. Chcąc zadbać o swój komfort, nakładały one dodatkową tunikę, mającą pełnić funkcję właśnie bielizny. Przez wieki przeszła ona znaczną transformację. Pojawiała się w postaci gorsetów, pantalonów czy pończoch, żeby obecnie oferować nam całą gamę krojów, kolorów oraz materiałów, spełniając nasze oczekiwania w każdej możliwej sytuacji. Co więcej, nie zawsze się z nią kryjemy. Coraz więcej kobiet decyduje się eksponować ciekawe elementy bieliznę damskiej, które urozmaicają stylizację i nadają jej zmysłowego charakteru. Należy jednak pamiętać o granicy dobrego smaku, którą należy bezwzględnie zachowywać.

Najważniejsza część każdej stylizacji

Chociaż zazwyczaj jej nie widzimy, to bielizna damska odgrywa niebanalną, często także niedocenianą rolę w każdej naszej stylizacji. Tworzy ona pewnego rodzaju podstawę, na której możemy budować strój czy to na co dzień, czy na specjalną okazję. Dobrze jest mieć zatem świadomość, że to właśnie od rozsądnie stworzonej bazy zależy to, jak ostatecznie będziemy wyglądać. Należy zatem zawsze pamiętać o tym, żeby odpowiednio dobrać damską bieliznę, która nie będzie zakłócać lub wręcz całkowicie niszczyć efektu końcowego. W tym pomaga bielizna Monnari, która dzięki dużej różnorodności umożliwia dobranie jej do indywidualnych preferencji. W przypadku opinających, podkreślających kształty ubrań, należy stawiać na bezszwowe bieliźniane komplety, które nie będą się nieestetycznie odznaczać. Warto wówczas postawić na rajstopy modelujące, które jeszcze bardziej podkreślą zgrabną sylwetkę. Bardzo ważne jest także to, żeby zawsze dobierać odpowiedni rozmiar bielizny damskiej. W innym przypadku będzie ona niekomfortowa i trudno będzie przetrwać w niej cały dzień. Nie bez znaczenia jest także kolor, na który trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim przy białych ubraniach. Wtedy warto postawić nie tylko na cielistą bieliznę, ale również na rajstopy w tej samej barwie.

Zgodnie z trendami

Bardzo często swojej bieliźnie damskiej przypisujemy wyłącznie funkcję praktyczną, która ma zapewniać nam pełen komfort i wygodę. Jest to dla nas najważniejsze kryterium, które musi spełniać każdy jeden jej element. Nie oznacza to natomiast, że musimy przy tym zapominać o tej drugiej, niemniej istotnej funkcji, czyli estetycznej. W końcu, wbrew temu, co może wydawać się na pierwszy rzut oka, ma to duże znaczenie dla naszej pewności siebie. Na szczęście biorąc pod uwagę jej wyjątkowo dużą różnorodność, nie musimy iść na żadne kompromisy. Warto zatem szukać takiej bielizny damskiej, która będzie spełniać wszystkie nasze wymagania. Dzięki temu będziemy się nią naprawdę cieszyć, a każde nałożenie będzie prawdziwą przyjemnością. Trzeba przy tym pamiętać także o trendach, które są kreowane przez projektantów tej konkretnej części mody. Obecnie dużą uwagę przywiązujemy przede wszystkim do rajstop, które nie muszą być w pełni gładkie. Wręcz przeciwnie! Powinny mieć delikatne wzorki na całej swojej długości. Mogą być to kropki, serduszka, a nawet motywy zwierzęce. W przypadku pozostałych elementów bielizny damskiej, żeby pozostać w trendach, należy zdecydować się na subtelne koronki, przezroczyste panele oraz niewielkie kokardki, które dodadzą romantycznego charakteru nawet codziennym kompletom.

Rajstopy na każdą okazję

Na pierwszą myśl o bieliźnie damskiej zazwyczaj do głowy przychodzą nam biustonosze czy majtki. Jest natomiast jeszcze co najmniej jeden element, który musi znaleźć się w każdej kobiecej szafie i to nie w jednej, a w przynajmniej kilku wersjach. Mowa oczywiście o rajstopach. To właśnie one, chociaż często niedoceniane, robią bardzo dużą różnicę. Pojawiają się bowiem w licznych odsłonach, wśród których możemy postawić na ponadczasową klasykę lub eksperymentować z coraz to oryginalniejszymi kolorami oraz wzorami. O tych pierwszych, czyli gładkich i w kolorze czarnym lub cielistym, nie możemy zapominać podczas wydarzeń biznesowych oraz wizytowych, jeśli nakładamy na siebie spódnicę lub sukienkę. Zgodnie z dress codem, wymagane są one również w strojach formalnych dziennych. Trzeba również pamiętać o ich grubości, która zimą może znacznie się zwiększyć, dzięki czemu nie będziesz musiała rezygnować z ulubionych garsonek. Dużo mniej zasad panuje w strojach codziennych i imprezowych, kiedy to pojawia się pełna dowolność. Możesz zatem postawić na wzorzyste rajstopy, które urozmaicą każdy ubiór oraz będą stanowić oryginalny dodatek. W zależności od stylizacji możesz wyjść poza elegancki schemat i wybrać kolorowe wersje, inspirując się chociażby Księżną Dianą. Ważne jest natomiast, żeby w przypadku rajstop zrezygnować ze wszystkich butów z odkrytymi palcami oraz piętą, ponieważ zamiast dodawać ciekawego sznytu, wyglądają one nieestetycznie. Nie powinno być zatem wątpliwości, że dobrze dobrana bielizna damska jest w stanie zmienić postrzeganie mody, a także ułatwić tworzenie schludnych oraz spójnych stylizacji na każdą okazję.


Najczęściej szukane