II ETAP WYPRZEDAŻY! | WSZYSTKO OD -50% DO -60%

SALE
Monnari

Walizka kabinowa

kod produktu: 24W-LUG0020-K026
287.99
Cena pierwotna: 479.99 - 40 %
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 239.99 + 20 %
Kolor: Jasnoróżowy
Darmowa dostawa
Opis produktu

Walizka kabinowa jest wykonana z twardego ABS-u. Główna komora posiada praktyczną kieszeń z siatką, a pośrodku mała dodatkowa kieszeń na suwak, idealna na drobiazgi. Specjalna faktura zastosowana na skorupie walizki nie tylko wpływa na jej estetykę, ale też chroni przed zarysowaniami.
Szczegółowe wyposażenie:
*cztery podwójne kółka o zakresie obrotu 360 stopni zapewniają łatwość manewrowania, umożliwiając płynne prowadzenie walizki na każdym rodzaju powierzchni.
* Wszystkie zamki zewnętrzne i wewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości plastiku, odpornego na korozję i łatwe w użytkowaniu.
* szyfrowany zamek z system TSA, który zabezpiecza bagaż przed otwarciem przez osoby niepożądane, a jednocześnie umożliwia bezinwazyjne otwarcie walizki oraz jej ponowne zamknięcie bez uszkodzenia zamka w przypadku rewizji bagażu przez służby celne
* teleskopowa, wysuwana, aluminiowa rączka z regulacją wysokości *Dwa uchwyty, z gumowanie od środka, ułatwiają przenoszenie bagażu.
*Wnętrze walizki wyłożone jest wysokiej jakości zadrukowaną logotypem Monnari podszewką.
To doskonały wybór dla podróżujących na dłuższe wyprawy. Wymiary tej walizki mieszczą się do większości linii lotniczych: 50 cm x 37 cm x 21cm
*Do walizki dołączony jest identyfikator.

Czyścić wilgotną gąbką z delikatnym detergentem.

MATERIAŁ GŁÓWNY: 100% ABS; PODSZEWKA: 100% POLIESTER

Ostatnio oglądane

Najczęściej szukane