Regulamin Akcji Promocyjnej „Torba za 1 zł”


 Regulamin Akcji Promocyjnej „Torba za 1 zł” (dalej: „Akcja Promocyjna”)

1. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest Monnari Trade S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Radwańskiej 6 (90-453 Łódż), wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla ŁodziŚródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000184276, NIP 725-17-84-741, REGON 472333285, kapitał zakładowy 3 056 308,90 zł (opłacony w całości).

2. Akcja Promocyjna obowiązuje od dn. 9 października 2020 r.

3. Klienci, którzy od dn. 9 października 2020 r. dokonają zakupów w sklepach stacjonarnych MONNARI upoważnieni są do skorzystania z Akcji Promocyjnej.

4. Przy zakupie dowolnej torby z kolekcji J/Z 2020 lub Małgosia Socha x Monnari J/Z 2020 - Klient uprawniony jest do zakupu drugiej, dowolnej – tańszej i z poza kolekcji Małgosi Sochy torebki za kwotę 1 PLN.

5. Promocja nie łączy się z rabatem z karty lojalnościowej i innymi akcjami promocyjnymi.

6. Towar objęty promocją podlega wymianom i zwrotom zgodnie z regulaminem wymian i zwrotów – z zastrzeżeniem poniższych postanowień:

Wymiana towaru z promocji „Torba za 1zł”

I. Klient może wymienić rzecz z Akcji Promocyjnej „Torba za 1 zł” pod warunkiem, że posiadał będzie przy sobie paragon uwzględniający zakup objęty Akcją Promocyjną.
II. Torba nabyta w toku Akcji Promocyjnej może być wymieniona wyłącznie na inną, dowolną torbę MONNARI o tej samej lub niższej wartości co torba zwracana. Torba nabyta w toku Akcji Promocyjnej nie podlega wymianie na inne wyroby i/lub karty podarunkowe.

Zwrot towaru z Akcji Promocyjnej „Torba za 1 zł”

Organizator Akcji Promocyjnej zastrzega, iż nie jest możliwy zwrot wyłącznie jednego towaru z pakietu zakupionego w toku Akcji Promocyjnej „Torba za 1zł”. Klient pozostaje uprawniony do zwrotu, jednakże wyłącznie obu produktów objętych promocją łącznie (tj. obu torebek, na które udzielony został rabat). Zwrot ceny odbywa się na Kartę Upominkową MONNARI.

Reklamacje towarów zakupionych w toku Akcji Promocyjnej

„Torba za 1zł” Do reklamacji towarów zakupionych w toku Akcji Promocyjnej „Torba za 1zł” zastosowanie znajdują powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego. Klient ma prawo reklamować każdy z towarów nabytych w toku Akcji Promocyjnej. W przypadku reklamacji torby nabytej w toku Akcji Promocyjnej – przyjmuje się dodatkowo, iż niezależnie od uprawnień wynikających z obowiązujących przepisów prawa Klientowi przysługuje dodatkowo roszczenie o wymianę wadliwej torby na dowolną torbę MONNARI do wysokości ceny odpowiadającej pierwotnej cenie torby nabytej za 1 PLN (tj. do wysokości jej ceny przed udzielonym rabatem), lub wyższej – za odpowiednią dopłatą.

7. Akcja Promocyjna „Torba za 1zł” obowiązuje we wszystkich stacjonarnych salonach MONNARI. Akcja Promocyjna nie obowiązuje w sklepie internetowym emonnari.pl. 8. Organizator zastrzega sobie prawo zawieszenia lub zakończenia Akcji Promocyjnej w dowolnym momencie. 9. Regulamin Akcji Promocyjnej dostępny jest w każdym salonie MONNARI objętym działaniem Akcji Promocyjnej oraz na stronie internetowej emonnari.pl.

8. Organizator zastrzega sobie prawo zawieszenia lub zakończenia Akcji Promocyjnej w dowolnym momencie.

9. Regulamin Akcji Promocyjnej dostępny jest w każdym salonie MONNARI objętym działaniem Akcji Promocyjnej oraz na stronie internetowej emonnari.pl.

 

Najczęściej szukane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Rozumiem